• РУС
  • УКР
Ваше місто:

Графік роботи

Будні з 9:00 до 18:00
Субота з 9:00 до 15:00

Ваш кошик

0 Товарів

Гарантія та повернення товару


      Гарантійні зобов'язання


      Перед оплатою за товар, переконайтеся у відсутності дефектів та комплектності товару. Разом з товаром наш кур'єр зобов'язаний передати Вам повний пакет документів: товарний чек, інструкцію по експлуатації та гарантійний талон (якщо він передбачений). На деякі вироби гарантійним талоном є товарний чек. Гарантія починається з моменту продажу товару. Несправності, що виникли протягом гарантійного терміну при дотриманні умов гарантії, будуть усунені спеціалізованими сервісними центрами. Доставка вироба на гарантійне обслуговування здійснюється покупцем за власний рахунок. Всі дії відбуваються відповідно до "Закону про захист прав споживачів".


      Обмін і повернення товару


     При виявленні в Вашому замовленні товару неналежної якості, ви маєте право на заміну або повернення цього товару в установленому порядку відповідно до "Закону про захист прав споживачів" (Постанова Кабінету Міністрів України №172 від 19.03.94 р).


    Кабінетом Міністрів України затверджено перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну або поверненню. До таких товарів відносяться:


  • перо-пухові вироби;
  • дитячі іграшки м'які;
  • дитячі іграшки гумові надувні;
  • рукавички;
  • тюлегардинні і мереживні полотна;
  • білизна натільна;
  • білизна постільна;
  • панчішно-шкарпеткові вироби і т.д.


      Повернення товару належної якості проводиться протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, якщо він не був у використанні і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також товарний чек, виданий споживачеві разом з проданим товаром. У разі обміну та повернення товару належної якості, Ви оплачуєте витрати за повернення товару кур'єром (по Харкову - 100 грн., з регіонів України - за тарифами компанії-перевізника). Щоб уникнути подібних ситуацій, будь ласка, з'ясуйте всі Ваші питання про товар у наших менеджерів.


      У разі якщо Ви відмовитеся від замовлення в момент його отримання, вартість доставки по Харкову оплачується в розмірі від 70 до 120 в залежності від району. Товар повинен бути повернутий у своєму оригінальному упакуванні із супроводжуючими документами.

garanty

Швидка
доставка

Відправка
Новою Поштою
відбувається
з понеділка
по суботу.

Гарантія
якості

Ми піклуємося щоб
Ви отримали радість
від покупки
і виключно
перевірену продукцію

Бонусна
програма

За кожну покупку
в нашому магазині
ви отримаєте
бонусні бали.

Акції
і знижки

Підписуйтесь
на россилки, і отримуйте
перші інформацію
про акції і знижки